(0332) 353 30 30

Popüler Android Hack Uygulamaları

Popüler mobil işletim sistemi olan Android ile ufak hack uygulamaları yapılmasını sağlayan Popüler Android Hack Uygulamaları sizler için topladık.

 
Hackode
Ravi kumar tarafından geliştirilen popüler android hack uygulama Hackode  penetrasyon testi ve çoğunlukla siber güvenlik profesyonelleri amaçlayan bir uygulamadır.
Birden fazla tarama,exploit ve keşif içeren modüller sunuyor.Google dorklarını kullanarak açıklı siteler bulabilmenize imkan sağlıyor.


AndroRAT

Android sistemler için geliştirilen RAT(Trojan) projesi olan uygulama ile uzaktan erişim sağlayabilir bunun sonucunda bilgileri elde edebilirsiniz.


SpoofApp
Arama işlemi yaparken numaranızı değiştirmeye yarayan uygulama ile sesinizi değiştirebilir ve tüm konuşmaları kaydedebilirsiniz.


WhatsApp Sniffer

Bu uygulama ile WiFi Hotspot kullanarak WhatsApp sohbetlerini,resim,ses ve videoları dinleyebilir ve kayıt altına alabilirsiniz.Bu uygulamayı kullanmak istiyorsanız virüs programını da kapatmanız gerekli.

APK Inspector
Uygulamanın amacı tersine mühendislik yaparak herhangi bir android uygulamanın kaynak kodunu alabilirsiniz.

Kill Wi-Fi

Wifi’deki kişileri engellemeye yarayan bir uygulamadır.Çalışması cihazın rootlu olması gerekiyor.

Burp Suite

Web uygulamarında güvenlik testi yapmak için kullanılan platformdur.Bir çok araçtan oluşan bu yazılımın her bir parçası, bütün test süreci boyunca; ilk haritalama evresinden, saldırı yüzeyine kadar olan analizine, oradan da ihtimaller çerçevesindeki güvenlik açıklarını tespit etmeye kadar, muazzam bir harmoni içinde çalışır.

dSploit

En mükemmel ve profesyonel seviyede gelişmiş ağ güvenlik değerlendirmelerini cep telefonunuzdan yapmanıza olanak sağlar.


AnDOSid

Android cihazını kullanarak web siteleri veya web sunucularına DOS saldırısı gerçekleştirmek için uygulanır.

FaceNiff

Ağları dinleyerek Facebook, Blogger, Twitter, Amazon, Tumblr gibi hesapları hacklemeye yarıyor.

Nmap for Android

Portları ve sistem bilgileri bulmak için kullanılan bir uygulamadır.